תוכנית לימודים

הקמפוס הישראלי ללימודי רפואה במינסק
S.Y.D Medical Ed

הפרוייקט כולל מכינה קדם אקאדמית, אשר תימשך כשלושה חודשים. המכינה מועברת במינסק, ע’י המרצים מאוניברסיטת BSMU  . במהלך המכינה הסטודנטים יילמדו ביולוגיה, כימיה, פיסיקה ואנגלית. הסטודנטים ילמדו כ8-10 שעות ביום, חמישה ימים בשבוע. בסיום המכינה, הסטודנטים ייבחנו בבחינות כניסה לאוניברסיטה. בחינות הכניסה נכתבו ע׳י סגל ההאוניברסיטה והן בודקות את רמת הידע הנדרש בכדי להתחיל את לימודי הרפואה. בחינות הכניסה מותאמות לחומר הלימוד אשר מועבר לסטודנטים במהלך המכינה. אנו מאמינים כי סטודנט אשר ישקיע במהלך הלימודים במכינה קדם אקאדמית יעבור בהצלחה את מבחני הקבלה לאוניברסיטה ואנחנו נמצאים שם לצידו בכדי להביאו להצלחה. המכינה היא בשפה אנגלית. במהלך המכינה הסטודנטים יתגוררו במגורי האוניברסיטה אשר צמודים לאוניברסיטה . זה המגורים שישמשו את הסטודנטים גם במהלך הלימודים.  המכינה  תתן לסטודנטים את האפשרות להכיר את העיר, האוניברסיטה, המרצים ותנאי המגורים בהם ישהו בהמשך, בזמן הלימודים.

תוכנית לימוד 6 שנתית המותאמת לצרכים של סטודנטים ישראלים. התוכנית כוללת לימודים קדם קליניים האורכים 3 שנים ולימודים קליניים שאורכים גם כן 3 שנים. התוכנית מבוססת על תכנים עדכניים בישראל ובארה״ב, ספרות עדכנית ושימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם על מנת להקנות ידע ומיומנויות לסטודנט ישראלי. כל זאת על מנת לתת את כל הכלים הנדרשים לסטודנט שבהמשך הדרך יהפוך לרופא בישראל

במהלך השנה הרביעית הסטודנטים יעברו קורס הכנה לבחינת USMLE STEP-1

במהלך השנה השישית הסטודנטים יעברו קורס הכנה לבחינת USMLE STEP-2ck

כמו כן במידת הצורך הסטודנטים יוכלו לקבל שיעורי עזר במהלך הלימודים במקצועות אשר יהוו קושי בדרך להצלחה.

תוכנית לימוד 6 שנתית המותאמת לצרכים של סטודנטים ישראלים. התוכנית כוללת לימודים קדם קליניים שאורכים 3 שנים ולימודים קליניים שאורכים 3 שנים.

התוכנית מבוססת על תכנים עדכניים בישראל ובארה״ב, ספרות עדכנית ושימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם על מנת להקנות ידע ומיומנויות לסטודנט ישראלי.

כל זאת על מנת לתת את כל הכלים הנדרשים לסטודנט שבהמשך הדרך יהפוך לרופא בישראל.

בשנה השישית ללימודים הסטודנטים יעברו קורס הכנה לבחינת רישוי ממשלתית ישראלית, על מנת שבעת חזרתם לארץ השילוב במערכת הבריאות הישראלית יהיה קל ומהיר.